Hollywoodská klišé pod palbou. Jaká je kritika diváků na tento nový film?

Hollywoodská klišé pod palbou. Jaká je kritika diváků na tento nový film?
29. září 2021 vyšel na streamovací službě Netflix další film. Jedná se o téměř hodinovou americkou komedii, kde se režie ujal Alice Mathias, s názvem Hollywoodská klišé pod palbou.

Pokud ovšem čekáte nějaký celovečerní film plný hvězdného obsazení, filmových efektů, kaskadérských kousků nebo těžko uvěřitelných filmových triků, budete trochu zklamáni.

Tentokrát jde o dokument nebo spíše takového průvodce amerických hollywoodských filmů. Jak už samotný název napovídá, budeme sledovat to, co je ostatním smrtelníkům odepřeno. Možná nás tvůrci nechají nahlédnout i do zákulisí všech těchto hollywoodských snímků.

Na co se můžeme těšit

Jak už to ve známých amerických filmech bývá, jde především o děj a pořádnou zápletku. Ať už sledujeme akční drama, romantickou komedii nebo jen obyčejný rodinný film, všude můžeme nacházet téměř stejné rysy. Dobro vyhraje nad zlem, první lásky a zklamání vypadají jako z románů pro ženy, akční hrdinové jsou pro nás skutečnými idoly a fantazii se meze nikdy nekladou. Ovšem tentokrát jde o jiný druh zábavy.

Můžeme vidět takové filmy z jiného úhlu pohledu a podívat se pořádně pod pokličku, kde se všechno vaří. Známí herci a tvůrci těchto všech filmů se dali dohromady a vytvořili pro nás nevšední podívanou.

V dokumentu Hollywoodská klišé pod palbou budeme moci sledovat dobrou i špatnou kritiku.

Buďte si jisti, že po dobu celé hodiny nezůstane na nikom nit suchá. Celým dokumentem nás při tom provází Rob Lowe, který srší energií i skvělým humorem.

Jak to vidí diváci

Od diváků, kteří film již stačili zhlédnout, se můžeme dozvědět, že to opravdu není to, na co jsme zvyklí. Nemyslí si vyloženě, že jde o špatný snímek, ale ani zdaleka ne to, co bychom očekávali. Domnívají se totiž, že herci a aktéři, objevující se v dokumentu, nejsou tak zcela objektivní a do upřímnosti jim často chybí ještě daleko.

Co si o tomto snímku myslíte vy?

 

Zdroje: