Ulice: Karel Klement by z drink spikingu podezíral Romana. Diváci mají jiného adepta
Reakce k článku
Podělte se o svou reakciCity ještě sehrají svou roli
V novém díle pořadu Backstage Ulice byl hostem Karel Klement, představitel Michala Klímy, jenž v Ulici právě společně s přáteli pátrá po deviantovi, který na maturitním plese omámil drogami Žofku Duškovou (Kateřina Ujfaluši). Dělá to čistě pro její dobro, anebo možná doufá, že se s ní dá znovu dohromady?
Jde nám to hůř, než jsme si mysleli, že nám to jde, ale snažíme se. Jsme amatéři, ale hrajeme si na profíky, máme profesionální postupy, děláme časovou osu, jak nám doporučoval Šíma. Shromažďujeme různé důkazy, videa, fotky, věnujeme tomu hodně času. Věřím tomu, že Michal to dělá i s nějakým účelem, možná lehce ze žárlivosti. Je mu to nepříjemné, ta situace, přece jenom to byla dlouhou dobu jeho holka. Určitě tam city budou hrát nějakou malou roli ještě.
Parta detektivů vedená právě Michalem má už poměrně hodně indicií a zdá se, že všechny vedou k Romanovi (Adam Královič), jemuž se Žofka líbí. Seznámili se začátkem nového roku a potkali se právě i na maturitním plese. Na většině fotek a videí je Roman zachycen, a tak není divu, že ho Michalova banda začne podezírat.
Ty puzzle zapadají do sebe. Pro mě jako pro diváka, kdybych to viděl v televizi, tak asi věřím tomu, že to byl Roman, ale na druhou stranu tam není všechno, že jo. Když to sleduješ z pohledu třetí osoby, nemáš tam žádný hmatatelný důkaz. Tam je to hodně na vážkách.
Leo prahne po Žofce, rychle pryč od něj
Diváci nicméně věří něčemu úplně jinému a věřili tomu ještě dřív, než jim to potvrdil samotný seriál. Na plese byl totiž přítomen i Romanův kamarád Leo, který s ním všude chodí. Po Žofce se už tehdy koukal s neskrývaným zájmem. Ze záběrů, kde neznámý násilník vleče už bezvědomou dívku na toaletu, aby ji mohl osahávat, je tak trochu zřejmé, že dotyčný nemá kudrnaté vlasy.
Už tehdy měli mnozí jasno v tom, že na vině je právě Leo. Nejnovější epizody navíc odhalily, že u sebe nosí jako trofej Žofčin náramek. Je samozřejmě možné, že ho našel ležet někde na zemi a že by to tvůrci mohli ještě pořádně zamotat, to si ale myslí málokdo. Ukáže se navíc, že Leo by se rád se Žofkou sblížil. Pošle jí za tím účelem zprávu a nejednou se ji pokusí pozvat na drink, nejde mu přitom o vážný vztah. Doufejme, že mu dívka na pozvání nekývne.
To bude ten jeho kámoš, ten měl přece ten její náramek jako trofej u pasu.
„To si ze mě děláš srandu, Žofie. To ti není divné, že pokaždé, když tě spatří, má jiný pohled? Hlavně je na něm vidět, že to byl on. Ten náramek má on. Žádný nápadník, od něj by ses měla držet co nejdál.“
Reakce k článku
Podělte se o svou reakci