Vydělali miliony dolarů a stejně zůstali nohama pevně na zemi. Tyto celebrity ví, že jsou také jen obyčejnými lidmi

Vydělali miliony dolarů a stejně zůstali nohama pevně na zemi. Tyto celebrity ví, že jsou také jen obyčejnými lidmi
Je hodně celebrit, které se po proslavení vžily do úplně jiných sfér. Mají pocit, že jsou něco lepšího a žijí si nebeský život. Někteří prominenti ale zůstali svoji, prestiž a bohatství absolutně neovlivnilo jejich vrozené milé chování.

Jeff Goldblum

Goldblum patří mezi totální hereckou smetánku, je to jeden z mála herců, který v celé své kariéře nehrál ani jednou ve vyloženě špatném filmu. Celosvětově známým se stal díky mistrovskému dílu „Moucha“, ale kdo by neznal jeho nejspíše nejpovedenější roli sarkastického doktora Iana Malcoma z Jurského parku. Dodnes je oblíbeným hercem, a ještě nedávno se objevil například v Marvelovce.

V soukromí je velmi extravagantním člověkem. Dalo by se říct, že Goldblum je jediná osoba na celém světě, co dokáže být současně flegmatická a hyperaktivní. Co se týče komunikace a chování kolem svých fanoušků, je taktéž jedinečný. Neexistuje téma, o kterém by nemluvil, zdvořile si s každým popovídá a při autogramiádách naváže s úplně každým fanouškem oční kontakt. Goldblum je prostě člověk, se kterým bychom chtěli být přátelé.

Zdroj: Cineberg / Shutterstock

Jennifer Lawrence

Oscarová vítězka, blockbustery natáčející kráska a velmi talentovaná žena. Jennifer Lawrence by měla právo o sobě tvrdit, že patří mezi nejlepší ze své branže. To ale vůbec nemá za potřebí. Nebojí se trapasů (například její legendární zaklopýtnutí při Oscarech, o kterém ona sama pořád ráda mluví a zavzpomíná si), miluje zábavu a nebere se až moc vážně.

Dokážeme se s ní identifikovat, protože se často chová úplně stejně jako my. I ona byla strašně vystresovaná a šílená fanynka, když se setkala s hollywoodskou legendou Jackem Nicholsonem. I herečtí kolegové o ní říkají, že s ní je vždy velká sranda.

Zdroj: BAKOUNINE / Shutterstock

Will Smith

Will Smith je doslovní ukázka pojmu „Nice Guy“. S fanoušky je takřka každý den v kontaktu pomocí sociálních medií už jen jeho kanál na Youtube má několik milionů sledujících. Navíc se velmi rád postará o různá překvapení pro jeho příznivce, ať už se jedná o splnění nějakého snu či přímo setkání se s hvězdou z filmu „Muži v černém“.

Jako asi jediný rapper v textech vůbec neužívá vulgární slova či nadávky. A to může znamenat jen jednu věc: Smith je i v osobním životě rodinný typ a prostě milý člověk.

 

Zdroj: