Psychicky labilní Magda z Ulice, Magdaléna Bianka Ištoková, válela tři roky v dívčí kapele New Golden Kids

Psychicky labilní Magda z Ulice, Magdaléna Bianka Ištoková, válela tři roky v dívčí kapele New Golden Kids
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Magdaléna Bianka Ištoková měla odmala nadání na zpěv a tanec, dělala i vrcholovou sportovní gymnastiku. Hrála na flétnu, housle, navštěvovala hodiny zpěvu. Při studiu střední pedagogické školy zpívala v bigbeatovo-rockové kapele a věnovala se opernímu zpěvu. Studovala na DAMU. Před nástupem do seriálu Ulice se proslavila jako členka, v minulosti známé, dívčí popové skupiny.

New Golden Kids, to byl název dívčí kapely, která měla jít ve stopách legendárních Golden Kids (Marta Kubišová, Václav Neckář, Helena Vondráčková) a oživit jejich někdejší slávu. S nápadem tenkrát přišel Jaromír Pizinger. V roce 2000 se tak na konkurzu sešly Leona Gyöngyösiová, Barbora Pencová a právě zmíněná Magdaléna Bianka Ištoková a vzniklo hudební seskupení NGK. Prvotním záměrem Pizingera bylo obsazení dvou dívek a jednoho chlapce, ale toho se mu nepodařilo najít. V této původní sestavě New Golden Kids vystupovaly do roku 2003. Předělané písně starých Golden Kids a několik nových písní pro skupinu složil Erik Aresta, bývalý člen dua Mc Erik & Barbara, který byl i producentem jejich asi nejznámějšího alba s názvem Mejdan. 

Připomeňme si ji také coby psychicky labilní servírku Magdu Jandovou z Ulice. V seriálu randila s Jardou Hejlem a randění se jí vymklo z ruky. Pomýšlela na společnou budoucnost právě s Hejlem a její dcerou. Ten však takové plány přestal mít, protože ho Magda začala nudit. Ta se v rámci boje o Jardu pokusila o sebevraždu. Rozhodně si ho tím ale nepřipoutala. 

V minulosti se také často hovořilo o jejím vztahu s Richardem Krajčem. Coby devatenáctiletá žába v tom ale asi neměla úplně jasno. V médiích se rojily její celkem nesourodé názory právě na zpěváka hudební skupiny Kryštof. "Nemám ráda povrchní lidi, a to Richard v žádném případě není. Je mi na něm hrozně sympatické, jak věří a stojí si za svou pravdou," takto obdivně zpočátku hovořila o zpěvákovi. Potom se ale v ráji nejspíše objevily nějaké trable a Bianka najednou otočila: „Psali jsme si, ale můžu říct, že Krajčo je velký egoista. Tak namyšleného člověka jsem ještě neviděla. Bavila jsem se s ním pět minut a myslela jsem, že ho zabiju. On má pocit, že oni dělají to umění a my podřadný popík.”

Zdroj: