Jimmy Fallon se opět strefoval do Trumpa. Okomentoval jeho příjezd z nemocnice
Foto: www.shutterstock.com

Jimmy Fallon se opět strefoval do Trumpa. Okomentoval jeho příjezd z nemocnice

Prezidentské volby se blíží, a tak se ani známý komik Jimmy Fallon opět nezdržel komentářů na politická témata. Jemné navážení se do Trumpových lidí i do prezidenta samotného předvedl ve své The Tonight Show Starring Jimmy Fallon.

Jimmy Fallon se opět strefoval do Trumpa. Okomentoval jeho příjezd z nemocnice Další fotografie v galerii >

Fallon baví celou Ameriku

Již šest let se Jimmy Fallon pravidelně objevuje na stanici NBC, aby pobavil diváky scénkami, šarádami, hrami i rozhovory se svými hosty na téma aktuálního dění v Americe. Televizní show má dlouholetou tradici, kterou Jimmy převzal po slavném komiku Johnnym Carsonovi.

Fallon se tak pravidelně dostává na obrazovky národní televize, aby lidi společně s kapelou Roots a s uvaděčem Stevem Higginsem pobavil a informoval o aktuálním dění. Rozhodně se nebojí žádných výzev, a tak Fallona uvidíte, jak tancuje hip hop s Willem Smithem, zpívá a tančí s Christinou Aguilerou nebo hraje šarády s Bradleym Cooperem.

Občas se ale nevyhne ani politickým tématům.

Nahlas podpořil již Hillary

Fallon má volnou ruku, co se tvorby týče. Nemusí se tak bát postihu ani v případě, že se rozhodne pustit se do politických témat. Již během minulých prezidentských voleb jasně podporoval Hillary Clinton – a díl, ve kterém slavná politička přišla do jeho show po neúspěchu v boji o Bílý dům, vstoupil do dějin. V něm se totiž představilo několik osob, jak čtou své poděkování, včetně Miley Cyrus, která se neubránila slzám dojetí a zklamání po nástupu Trumpa do Oválné pracovny.

Pravidelně si střílí z Trumpa a jeho pracovníků

Současná nákaza americké hlavy státu nemohla zůstat bez odezvy. Okomentoval například prezidentův příjezd do Bílého domu po propuštění v nemocnici. Tam prezident vyšel vysoké schody po vnější straně budovy, místo aby šel interiérem. Poté si sundal roušku a vešel do místnosti plné lidí. Legraci si ale tropí i z Trumpových spolupracovníků.

Fallon zmínil, že podobný vchod do Bílého domu zatím Trump nikdy nepoužil a zřejmě tak chtěl dokázat svou supersílu.

DOPORUČUJEME

Novinky