Kat: Prošitá ruka, holá hlava a výbuch v bance. Co všechno se dělo při natáčení
59%
Foto: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Kat: Prošitá ruka, holá hlava a výbuch v bance. Co všechno se dělo při natáčení

Kat: Prošitá ruka, holá hlava a výbuch v bance. Co všechno se dělo při natáčení Další fotografie v galerii >
Foto: Kathy Hutchins / Shutterstock.com
Když Bobby, syn gangsterského Bosse Howarda Sainta, zahyne při přestřelce s FBI, rozhodne se Howard pro velkou pomstu. Frank Castle, agent, jenž Bobbyho zabil však netuší, co ho čeká. Do domu mu vniknou Saintovi muži a jeho ženu a děti nemilosrdně zabijí.

Jediný Frank přežije – a vzhledem k tomu, co se stalo, chystá i on velkou pomstu, se kterou nepřestane, dokud bude někdo ze Saintových blízkých a mužů naživu.

Jak se na roli připravoval hlavní hrdina?

Roli Kata si ve filmu zahrál herec Thomas Jane. A jaké byly jeho přípravy před natáčením? Aby své tělo vytrénoval co nejvíce za krátký čas, tvrdě na sobě pracoval. Dokázal se věnovat i dvě hodiny vzpírání, a to někdy i dvakrát denně. Také se seznamoval a cvičil se zbraněmi a výzbrojí.

Role kata je Thomasi Janeovi souzena

Hlavní herec Thomas Jane si roli kata zahrál ještě několikrát, a to konkrétně v roce 2005 v počítačové hře „Kat“, a posléze v krátkém filmu Punisher: Dirty Laundry.

Některé role si žádají jisté oběti

Ve filmu si také zahrál známý wrestler Kevin Nash a to roli Rusa. Jedinou podmínkou byl fakt, že si musel ostříhat vlasy. Svým fanouškům tento čin vysvětlil tak, že své vlasy vsadil v zápase proti Chrisu Jerichovi.

Natáčení provázely i drobné nehody

Rebecca Romijn, která ve snímku ztvárnila Joan, v jednom rozhovoru přiznala, že ve scéně, kdy Franku Castlovi sešívá zranění na ruce, se jí povedlo prošít i kousek jeho vlastní ruky. Zranění se vyhnul i Kevin Nash, kdy ho při natáčení scény s noži málem Thomas Jane bodl.

Špatná komunikace dala operátorům 911 zabrat

Kuriozitou z natáčení se stala scéna výbuchu před bankou. Výbuch tvůrci filmu dostatečně neoznámili veřejnosti, takže to dopadlo tak, že linka 911 byla zaneprázdněna volajícími, kteří se domnívali, že jde o skutečný výbuch.

Snímek si můžete užít 4.11. na televizi Nova Cinema ve 23.35 hodin.

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy