Čtvrtá série Stranger Things už se blíží. Jaké nové postavy nám seriál představí?
Foto: lev radin / Shutterstock

Čtvrtá série Stranger Things už se blíží. Jaké nové postavy nám seriál představí?

Od premiéry třetí série tohoto mysteriózního seriálu od Netflixu už uplynulo více než rok a na tu čtvrtou si budeme muset ještě chvíli počkat. Tvůrci nám toho však už hodně odhalili a my si tak čekání můžeme snadno zkrátit. Máte tušení, jaké nové postavy by se ve Stranger Things mohly objevit?


Nových postav v seriálu přibude hned několik. Už v listopadu Netflix prozradil, že se ve čtvrté sérii objeví osm nových herců. Moc toho o jejich postavách zatím nevíme, ale pojďme se podívat alespoň na menší detaily, které už jsou jisté.

Peter Ballard - V podání Jamieho Campbella Bowera se nám v nové sérii představí Peter Ballard, laskavý a dobrosrdečný muž, pracující v psychiatrické léčebně, kterého už začíná vytáčet brutalita páchaná na místních pacientech.

Victor Creel - Do záhadného městečka zavítá i samotný Freddy Krueger z Noční můry v Elm Street! Jeho představitel Robert Englund si v seriálu zahraje narušeného člověka, který je kvůli spáchání ošklivé vraždy uvězněn právě v psychiatrické léčebně.

Argyle - Jonatanův nový kamarád Angyle je závislý na drogách, rozváží pizzu a jeho zálibou je především zábava. Ztvární ho Eduardo Franco.

Plukovník Sullivan - Nová série představí i novou autoritativní postavu. Jako inteligentní a rozumný plukovník, který se snaží zlo v Hawkins zastavit jednou provždy, se představí Sherman Augustus.

Jurij - Tohoto zvláštního a nepředvídatelného ruského pašeráka, který si užívá špatné vtipy, burákové máslo, a hlavně dobře zaplacenou práci, ztvární Nikola Djuricko.

Eddie Munson - Jako vedoucí klubu Dungeons and Dragons na Hawkinské střední se představí Joseph Quinn. Dostane se i do náročných situací a možná bude muset vést i boje na život a na smrt.

Dimitrij - Další postavu z ruského prostředí si zahraje Tom Wlaschiha. Chytrý a charismatický Dmitrij je dozorcem v ruské věznici, kde se spřátelí s Hopperem. Uvidíme, jestli se mu bude dát věřit a jak velkou roli v příběhu sehraje.

Jason Carver - V roli školní hvězdy, randící s nejpopulárnější holkou ze školy se představí Mason Dye. Mohli byste ho považovat za Steveovu konkurenci, když se ale v Hawkins začnou opět dít podivné věci, jeho popularita bude výrazně ohrožena.

Ze známých postav se můžete opět těšit na strážníka Hoppera, Joyce, Nancy, Jonathana, Stevea, Robin, Eleven, Max, Mikea, Willa, Dustina, Lucase i jeho mladší sestru Ericu.

Navíc už je jisté, že se děj přesune i mimo známé městečko Hawkins a ukáže nám dopad podivných událostí i na jiné části světa. Z traileru je jasné, že to bude Rusko, ale možná nás tvůrci překvapí i jinými lokacemi.

Scenáristé navíc měli dostatek času na to, aby příběhy dostatečně doladili, a tak se můžeme připravit na tu nejpečlivěji zpracovanou sérii. Bude to prostě pořádná jízda!

 
Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy

Další články z rubriky Serialy

Světový den zdraví připomíná také filmové a seriálové trháky z lékařského prostředí

Světový den zdraví připomíná také filmové a seriálové trháky z lékařského prostředí

7. dubna je Světový den zdraví stanovený Světovou zdravotnickou organizací. U příležitosti výročí si připomeňme starší filmy a seriály z lékařského prostředí, které mají i po dlouhé době své příznivce.

Mára z Ulice má nůž na krku a řítí se do obřího průšvihu

Mára z Ulice má nůž na krku a řítí se do obřího průšvihu

Mára si na sebe šije bič a zaplétá se do pasti, ze které není úniku. Pokud by chtěl vycouvat, přišel by k úrazu. Jeho obchodní partner přistoupil na jeho podmínky a teď od něj očekává, aby splnil úkol. Vydírá ho a Mára toho přitom chtěl už dávno nechat. Když ještě obchodovali jen s cigaretami, bral to jako slušný přivýdělek s minimem rizika, ale teď začíná jít do tuhého. A přece jen má doma ostřílenou policejní vyšetřovatelku.

Ordinace v růžové zahradě 2 (1016): Kdo půjde na vysněné rande a která postava se objeví v nemocnici jako pacient

Ordinace v růžové zahradě 2 (1016): Kdo půjde na vysněné rande a která postava se objeví v nemocnici jako pacient

Druhý dubnový díl v sobě ukrývá mnoho zajímavých chvilek, které si věrný fanoušek nechce nechat ujít. Někteří z nás už mají díl zhlédnutý, ale na co se mohou těšit diváci, kteří tento seriál sledují vždy každý čtvrtek?

Ďáblova milenka v Ordinaci v růžové zahradě 2

Ďáblova milenka v Ordinaci v růžové zahradě 2

Táňa se nejspíše ve svých předchozích vztazích velice nudila, a proto nakonec vklouzla do náruče toho nejobávanějšího ze všech tří partnerů, kteří ji provázeli životem, primáře Máry. Od té doby již rozhodně nemá o vzrušující vztah plný napětí nouzi. Bude stát po jeho boku i v těch nejhorších časech, které jim v Ordinaci právě nastaly?

Letem seriálovým světem aneb vše, na co se fanoušci seriálů mohou těšit

Letem seriálovým světem aneb vše, na co se fanoušci seriálů mohou těšit

Jsme v době invaze seriálů, což je vzhledem k současné nejisté situaci ve filmovém průmyslu pochopitelné. Prakticky každý den je zveřejněná nějaká novinka o dalších sériích, hereckých obsazeních a úplných novinkách v seriálovém žánru.


Další články z rubriky Serialy