Partnerství Single Queen s.r.o. & SQUID App (Njuice AB)

Partnerství Single Queen s.r.o. & SQUID App (Njuice AB)

Společnost Single Queen s.r.o. uzavřela mediální partnerství se švédskou společností SQUID App (Njuice AB). Vzájemná spolupráce spočívá v dodávání obsahu ze strany webů Fajntip.cz a Kinotip2.cz a v uveřejňování tohoto obsahu na straně společnosti SQUID App (Njuice AB).

Představení aplikace SQUID App (Njuice AB)

Mobilní aplikace, která existuje ve Švédsku již od roku 2014, se začala používat v českém prostředí v září 2019 a je to vůbec první personalizovaná zpravodajská aplikace.

SQUID umožní každému uživateli stát se svým vlastním šéfredaktorem a vybrat si ve více než stovce zpravodajských kategorií čerpajících z více než 20 tisíc zdrojů právě takové informace a témata, na kterých mu záleží. SQUID nabízí sledování nejnovějších zpráv a zajímavostí z celého světa.

Proč aplikaci SQUID používat

  • SQUID je pro všechny uživatele zdarma a bez registrace.
  • S mobilní aplikací budete stále v obraze.
  • Je pouze na vás, jaký obsah si ke sledování vyberete, a díky jednoduchému ovládání si jej přizpůsobíte svým potřebám.
  • Díky nástrojům aplikace si můžete podtrhnout zajímavosti, vyjádřit své myšlenky či přidat samolepky.
  • Nejzajímavější obsah můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích i s vlastním komentářem.
  • Vše je dostupné jedním kliknutím.
  • Facebook, Twitter, Instagram a LinkedIn poskytují stále aktualizovaný přehled o novinkách mobilní aplikace SQUID.

Jednoduchá, a přesto dokonalá aplikace SQUID nabízí mladým generacím snadno a zábavně objevovat napříč internetem nejzajímavější a nejpodnětnější obsah a pouhým jedním kliknutím se přímo dostat na web vydavatele.

Zdroj: SQUID App (Njuice AB)

Oboustranně přínosná spolupráce

Společnost Single Queen nabízí čtenářům svých webů Fanjtip.cz a Kinotip2.cz, které zapadají svým profilem a kvalitou do aplikace SQUID, novou a velice atraktivní možnost sledování právě prostřednictvím této moderní aplikace.

Věříme, že naše weby pomohou rozšířit pestrost nabízených zdrojů a naše články se tak dostanou ještě větší skupině pravidelných čtenářů. Nová spolupráce nás moc těší, protože si vážíme každého čtenáře, který si rád přečte naše články psané s nadšením a ve velké rozmanitosti, abychom každému poskytli ke čtení něco zajímavého a přínosného.

https://www.linkedin.com/company/squid-app/about/

 

Novinky