DebugBear, převratný nástroj pro monitorování vašeho webu

DebugBear, převratný nástroj pro monitorování vašeho webu

DebugBear je nástroj určený pro front-end monitorování webových stránek. Jakými funkcemi je vybaven a jaké jsou jeho výhody?

Co umí DebugBear

Tento nástroj umožňuje monitorování výkonu webu. A to na základě různých metrik, jako je například First Contentful Paint, Largest Contentful Paint a Time to Interactive. Celkem je schopný monitorovat více než 20 různých metrik.

Zaměřuje se také na výsledky moderního měřícího nástroje Lighthouse a díky tomu i PageSpeed Insights. Uživatel proto může snadno sledovat celkové skóre rychlosti načítání a výkon při vykreslování, přístupnosti webu a SEO.

Zvláště dovoluje DebugBear sledovat a vyhodnocovat mobilní a desktopovou verzi webu. Rovněž dokáže zachycovat dlouhodobé trendy. Z těchto údajů je pak možno analyzovat, jak dochází ke zlepšování či zhoršení.

Klíčovou výhodou tohoto nástroje je naprosto konkrétně a přesně formulovaný výstup. Díky tomuto softwaru je uživatel konkrétně informován o tom, co je nutné upravit a na kterých stránkách. Většina ostatních nástrojů je schopna pouze web oznámkovat. Tím ohodnotí, zda je web dobrý či špatný, ale neposkytne detailní informace, v čem.

Chci vyzkoušet DebugBear

Používání je snadné: Sledování nevyžaduje žádnou komplikovanou instalaci. Výstup poskytovaný softwarem DebugBear je velmi srozumitelný a připravený ke sdílení v rámci týmu.

Podobných nástrojů na měření webů existuje v současnosti celá řada. Spektrem funkcí se však DebugBearu nemohou rovnat.

V případě, že budete mít zájem si ho sami vyzkoušet, což lze velmi doporučit, v první fázi se můžete uchýlit k demo verzi, která vám zpřístupní funkce DebugBear na dobu 14 dní. Posléze je možné si plnou verzi zakoupit. Ceny naleznete přímo na webu.

Další informace a aktuální novinky můžete taktéž pravidelně sledovat na sociálních sítích, konkrétně na Twitteru a na Youtube kanálu.


Novinky