Seriál Narcos aneb jaký byl život kokainového krále Pabla Escobara

Seriál Narcos aneb jaký byl život kokainového krále Pabla Escobara
Seriál Narcos aneb jaký byl život kokainového krále Pabla Escobara Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com
Vraťte se zpět do sedmdesátých let a nahlédněte do života drogového krále Pabla Escobara. Životopisný seriál Narcos zachycuje jeho život.

Narcos – 1. série zachycuje, jak Pablo Escobar rozjel svou kariéru kokainového bosse. Jeho příběh začíná v sedmdesátých letech v Kolumbii. Na snímku je unikátní také to, že je vyprávěn ne z pohledu Escobara, ale Steva Murphyho, amerického agenta DEA, působícího v Kolumbii.

Seriál vysílal exkluzivně Netflix

Tento životopisný seriál byl natočen podle skutečnosti, a jeho tvůrci, Carlo Bernard, Chris Brancato a Doug Miro, si na něm dali velmi záležet. Zachycuje Escobarův život na počátku jeho drogové kariéry na konci sedmdesátých let, kdy vše bylo v Kolumbii možné, a právě Escobar toho využil. První série byla odvysílaná v roce 2015 stanicí Netflix a další dvě série na sebe nenechaly dlouho čekat.

První série zachycuje dobu, kdy Escobar se svým impériem začíná

Narcos v první sérii zachycuje život Pabla Escobara, kdy poprvé začíná vyrábět a prodávat kokain. Díky tomu, že příběh vypráví agent DEA, mohou diváci nahlédnout ta Escobarův život také z jiného pohledu. Murphy vypráví, jak se Ecsobar poprvé zapojil do nebezpečného obchodu s kokainem, ale obchodoval nelegálně také s alkoholem a cigaretami.

Spojení s Lehderem mu otevře cestu do Ameriky

Za pomoci Carlose Lehdera se Escobarovi podaří své zboží dostat do Miami, a okamžitě se stane známým u Miamské smetánky. Marphy popisuje, jak se začíná rozvíjet ochod s kokainem po celých amerických státech, protože poptávka je velmi vysoká.

Do Kolumbie je vyslaný speciální tým DEA

Toto však nemůže zůstat bez povšimnutí, a proto Američané sestaví speciální tým z DEA a posílají ho do Kolumbie, aby tento problém začali sledovat v jeho počátcích. Celou skupinu vede právě Stev Murphy. Snaží se spolupracovat s Kolumbijskými úřady a zabránit Escobarovi, aby rozšiřoval dál drogy po Spojených státech. Celá série je zakončená Escobarovým útěkem z vězení.

Narcos je natočen velmi realisticky

Životopisné drama Narcos má celkem tři série, každá z nich má deset dílů. V hlavních rolích si zde zahráli Wagner Moura, Boyd Hlbrook, Pedro Pascal, Maurice Compte a mnoho dalších. Vyprávění podle skutečnosti vás chytne hned od prvních záběrů a budete se bavit, protože toto dílo je vyobrazeno opravdu realisticky. Nahlédnete také do skutečného života, který byl kdysi v Kolumbii.

Udělejte si čas a podívejte se na tento seriál, který ukazuje velmi známý příběh, ale z jiného úhlu pohledu. A to velmi zajímavého!