Ordinace v růžové zahradě 2 – díl 1015 (Cukr): Co nového díl přinese?
Foto: Spotmatik Ltd / Shutterstock

Ordinace v růžové zahradě 2 – díl 1015 (Cukr): Co nového díl přinese?

Každý čtvrtek patří právě tomuto seriálu. Na co se mohou diváci těšit v aprílovém dílu? Zase se objeví polici, řeší se možné drogy. Z obyčejného baru se na chvilku stane francouzská restaurace. A co nový doktor Dan a jeho zálety?


Cukr nebo drogy?

Vymazáním nemocniční databáze to nekončí. Bývalý drogový dealer tímto činem navede Márovou na případ slečny Valentové, která měla autonehodu a v těle jí našly kondomy s bílou látku. Všichni si myslí, že to byly drogy, doktor Mára to ale popírá a tvrdí, že se jednalo o cukr. Uvěří policie jeho historce?

Lada a možná nová láska

„Jsi tak sexy, chci tě!“ vzkaz, který mladou sestřičku dostal do kolen. Nic takového nečekala, žádné signály známému fotbalistovi nedávala, tak se ptá, proč to všechno. Bohužel se k tomu všemu přichomýtne její manžel Standa. Jak se vše nakonec vysvětlí?

Milostný trojúhelník

Bibi, Dan, Patrik. Kdo z těchto doktoru nakonec získá její srdce? Většina z nás u televize nadává, jak všechno Danovi vychází a bohužel na Patrika padá vše zlé. Půjčování auta, bytu, prohození mobilů a mnoho dalšího, co Patrika hází do černého světla. S kým hezounek Dan stráví noc? Bude to Bibi nebo úplně někdo jiný?

Francouzská jídla s lanýži

Jídlo, které se začne prodávat v baru U Čerta, který nově vede Vojta s Markem. Skloubit dvě práce ale není nic jednoduchého, proto na scénu přichází Heluš s Ludvou. Z obyčejného dobrého baru se na pár dní stane restaurace, která začne prodávat drahé francouzské víno, speciality s lanýži. Na guláš už se zapomnělo. Jenomže Helušce to nevychází podle plánu a nezvládne to. Jak bar dopadne?

 
Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy

Další články z rubriky Ordinace v růžové zahradě 2 poslední díl

Ordinace v růžové zahradě 2: Dorka doprovokovala, Darek doordinoval

Ordinace v růžové zahradě 2: Dorka doprovokovala, Darek doordinoval

Diváci posledního dílu Růžovky zažili nečekaný šok! V Darkovi to vřelo čím dál více, když si k němu Dorka začala chodit pro nehorázné obnosy peněz výměnou za to, že bude mlčet o jeho útoku na doktora Brabce, za který je nyní uvězněn Čestmír Mázl. Že ale Darkův pohár vzteku přeteče až přes takový okraj a Dorky se bezcitným způsobem zbaví, to čekal málokdo.

Začínají škrty postav v Ordinaci v růžové zahradě 2?

Začínají škrty postav v Ordinaci v růžové zahradě 2?

Tento čtvrtek jsme mohli sledovat další premiérový díl seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. V něm doslova mizí postava doktorky Beaty Tóthové, která nechá Vojtovi pouhý dopis na rozloučenou. Eduard Valšík znovu zkolabuje a čeká ho náročná operace. Přežije ji, nebo začínají škrty postav v seriálu?

Ordinace v růžové zahradě 2 (díl 1010)

Ordinace v růžové zahradě 2 (díl 1010)

Na co se můžeme těšit příští týden v dalším díle? Některá tajemství už nezůstanou tajemstvími, boj o život, ale spousta dalších životních situací, ve kterých se může ocitnout kdekdo. Co v novém díle uvidíme?

TV Nova chystá nový projekt, který nahradí Ordinaci v růžové zahradě. Bude to další seriál z lékařského prostředí?

TV Nova chystá nový projekt, který nahradí Ordinaci v růžové zahradě. Bude to další seriál z lékařského prostředí?

Fanoušky zaskočila zpráva o tom, že oblíbený seriál Ordinace v růžové zahradě 2 končí. Nova svou vlajkovou loď bude chtít nahradit jiným projektem. Proslýchá se, že půjde rovněž o počin z lékařského prostředí.