Tvoje tvář má známý hlas startuje 5. září. Sedmá řada přinese spoustu novinek
Foto: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Eva_Bure%C5%A1ov%C3%A1_2016.jpg

Tvoje tvář má známý hlas startuje 5. září. Sedmá řada přinese spoustu novinek

Tvoje tvář má známý hlas startuje 5. září. Sedmá řada přinese spoustu novinek Další fotografie v galerii >
Foto: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Eva_Bure%C5%A1ov%C3%A1_2016.jpg

Představení nabitá skvělým zpěvem, originalitou a překvapením. Modelka, herečky, muzikant, zpěváci a zpěvačky. Kdo se bude ucházet o vítězství v tomto pořadu? Na jakého moderátora se můžeme těšit? A kdo zasedne v porotě?


Soutěžící

Diváci se mohou těšit na známé osobnosti. Prvním z účinkujících je Albert Černý, nadějný zpěvák, kytarista a člen skupiny Lake Malawi. Jako druhý se představí muzikant Jordan Haj. Kromě hudby se také věnuje režírování a herectví. Třetím soutěžícím je herec, producent, hudebník a moderátor Bořek Slezáček. Posledním mužským soutěžícím bude finalista letošní řady SuperStar – Martin Schreiner. Skončil na celkovém 3. místě, takže zpěv a hudbu má v krvi.

Co se týká soutěžících něžného pohlaví, objeví se nádherná a sympatická herečka Jitka Čvančarová! Vedle herectví se věnuje i moderování a zpívání, takže se máme na co těšit. Jako další se k ní přidá zpěvačka Bára Basiková. Tyto dámy doplní i divadelní herečka Erika Stárková. A kdo tuto ženskou partu uzavře? Modelka, držitelka titulu krásy v soutěži Česká Miss, přítelkyně baviče Kazmy – Andrea Kalousová. Ta je poslední soutěžící, která se bude proměňovat v různé interprety.

Moderátor

Ondřej Sokol už to nebude, ten se přesunul do řad porotců. Vystřídá ho syn Chantal Poullain a Boleslava Polívky – Vladimír Polívka. Divadelní, televizní a filmový herec, který se věnuje právě i moderování.

Porota

Jak už jsme zmínili, Ondřej Sokol je prvním porotcem. K němu se přidá skvělý herec, zpěvák a kytarista Aleš Háma. Přece ale tito dva nemohou být bez ženské podpory. Trojici doplní krásná zpěvačka, herečka a dabérka Eva Burešová, která v roce 2011 zkusila štěstí v soutěži Česko Slovensko má talent, kde se probojovala až do finále.

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy